Biežāk uzdotie jautājumi
Daudzās Eiropas valstīs mikropigmentācijas procedūra pielīdzināta medicīniskai operācijai, tas nozīmē, ka tās veikšanai nepieciešams ievērot stingrus higiēnas un dezinfekcijas likumus. Protams, ka klients kā nespeciālists nespēs novērtēt to, cik lielā mērā tiek ievēroti visi piesardzības pasākumi, un tomēr, izrādiet interesi un esiet vērīgi.
UZMANĪBU! Higiēniski drošu procedūru nevar veikt mājas apstākļos!
Pigmenta krāsa vienmēr tiks pieskaņota, ņemot vērā jūsu dabīgo intensitāti. Speciālists veic krāsu analīzi un nosaka klienta krāsu un intensitātes tipu. Priekšroka tiek dota dabīgiem toņiem, tuvu naturālajiem. Kā arī, veicot dizainu tiek ņemti vērā individuālās sejas formas īpatnības. Pigmenti ir hipoalerģiski.
5. Vai meistars izmanto naturālos pigmentus?
Iespējams, jūs būsiet vīlušies, bet jau sen ir laiks graut šo mītu. Naturālu pigmentu permanentajā grimā NEEKSISTĒ. Ar vārdu „naturāls” kosmetoloģijā saprot augu vai dzīvnieku valsts izcelsmes sastāvdaļu esamību krāsojošo pigmentu sastāvā. Neviens legāls Eiropas permanentā grima krāsvielu ražotājs neizmanto pigmentos augu vai dzīvnieku izcelsmes komponentus. Tas ir aizliegts ar Eiropas rezolūciju no 2003. gada, kurā apvienotas prasības par permanentā grima aparatūru un pigmentiem – to sastāvu, iepakojumu.
Augu valsts izcelsmes komponenti permanentā grima krāsvielās var būt veselībai kaitīgi, jo tiem ir īpašība izraisīt alerģiju, kā arī tie ir ļoti nestabili krāsas piesātinājumā un viendabīgumā. Patiesībā permanentā grima pigmenti dalās neorganiskajos (skābekļa savienojumi ar metāliem) un organiskajos (skābekļa savienojumi ar nemetāliem). Visi šie pigmenti sintezēti laboratorijās un pēc būtības nevar būt naturāli. Taču tas nebūt nenozīmē, ka tie ir „slikti”. Gluži pretēji, šie krāsotāji ir stabilāki un neizraisa alerģiju.